sosyal sorumluluk

Sosyal Sorumluluk kavramının, kurumsal değerlerin bir parçası olarak konumlandırıldığı günümüzde topluma yapılan katkılarla farklılık yaratmak kurumların en önemli gündem konusu haline gelmiştir.

Türk Nippon Sigorta, birey ve toplumun gerekliliklerini ve bu gerekliliklerden doğan ihtiyaçları baz alarak belirli dönemlerde Sosyal Sorumluluk Projeleri geliştirmekte ve sosyal ihtiyaçlara destek sağlamaktadır.

2012 Yılı içerisinde Kan Bağışı’nı desteklemek amacıyla isteyen çalışanlarımızın kan bağışı yapabilmesi için düzenli periyotlarda Türk Kızılay ı ile ortak çalışmalar yapılmıştır. Söz konusu proje halen yürütülmeye devam edilmektedir. Ayrıca şirketimiz Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi önderliğinde başlatılan ‘’ Mavi Kapak _ Kapakları Toplayalım Engelleri Aşalım ‘’ kampanyasında toplanan kapakların biriktirilerek geri dönüşüm firmasına teslim edilmesi ve karşılığında raporları ile E.Ü.Diş Hekimliği Fakültesine başvuran engelli vatandaşlarımızın tekerlekli sandalyeye kavuşturulması projesine destek vermektedir.

Ayrıca Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı, Lösev, Altı Nokta Körler Derneği, Türk Kızılayı, Özürlüler Vakfı gibi kuruluşlarla yürütmekte olduğu çalışmaların yanı sıra çeşitli üniversiteler ile de sosyal sorumluluk projeleri yürütmeye devam etmektedir.

Gerçekleştirdiğimiz, ve bundan sonra gerçekleştireceğimiz Sosyal Sorumluluk Projelerinde ki temel hedefimiz olan ‘’ Topluma Değer Katmak ‘’ olgusunu harekete geçirmek için Türk Nippon Sigorta olarak üstün gayret sarfediyor ve bu bağlamda hedefimize ulaşacağımıza yürekten inanıyoruz.sosyal sorumluluk projeleri

  • Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) – "Acente Sayımız Kadar Çocuğa 1 Yıllık Eğitim Desteği"
  • Türk Kızılay – "Düzenli Kan Bağışı"
  • Ege Üniversitesi ve Altı Nokta Körler Derneği – "Kapakları Toplayalım Engelleri Aşalım"

“Türk Nippon Sigorta ile Mini Onarım” Hizmetinin siz değerli müşterilerimize avantajı!...
Kasko poliçenizde "Türk Nippon Mini Onarım" hizmeti teminatınız var ise, hizmet limitleri kapsamına giren küçük ölçekli hasarlarınızın giderilmesi için, size en yakın AUTO KING Servis Merkezine, kasko poliçeniz ile birlikte, "Hasar Tespiti" yaptırmak

size
en yakın
acenteler

size
en yakın
anlaşmalı
sağlık
kurumları

sigortanızı
yenilemeyi
size biz
hatırlatalım.

TNS Asistans
444 8867

Trafik Sigortası
Teklifi Al


Bilgilendirme


Özel işlemler

Talep ve şikayetleriniz

 

Her Hakkı Türk Nippon Sigorta'ya aittir. © 2013