Genel Müdür Mesajı

Sigorta Sektörü’nün en seçkin ekibiyle ve hissedarımız Harel Grubu’nun verdiği güç ve tecrübeyle, sigortalılarımız için en üst seviyede ve kalitede ürünler ile hizmetler sunmaktayız. Yola çıktığımız günden itibaren Türk Nippon Sigorta ailesine kattığımız değerli iş ortaklarımız ile yolumuza emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Dinamik bir şirket olarak müşterilerimize ve acentelerimize farklılıklar yaratarak, hizmet kalitesinden ürün yapısının oluşturulmasına, iş süreçlerinin etkinliğinden operasyonel verimlilik yapılarına kadar her konuda etkin ve ayırt edilebilir olan hedefimiz her gün ele aldığımız en önemli konuların başında gelmektedir.

Şirket olarak, temel yapımızı üzerine kurmuş olduğumuz operasyonel karlılığı hedef alarak uyguladığımız risk yönetim politikası ile risk değerlendirmesini detaylı yaparak, farklılaştırarak oluşturduğumuz uygun fiyatlandırma yapısını sürdürebilir kılmak ve buna uygun stratejiler geliştirmek en öncelikli hedeflediğimiz konuların başında yer almaktadır.

Şirket olarak , ilk andan itibaren hem iş ortaklarımızın, hem de sigortalılarımızın hep yanlarında olmamız gerektiğinin bilinci ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. İş ortaklarımızın özellikle müşterilerimizin bize dokunabilmesi her an bize ulaşabilmeleri kısaca ulaşılabilir olmak bu konuda yarattığımız artı bir değer olduğunu düşünmekteyim. Birden fazla şirket ile çalışan iş ortaklarımızın, herhangi bir konu hakkında dilediği anda bizi seçerek bize ulaşabilmesi, o konuda neler yapılabileceğini hep birlikte konuşuyor olmamız, bu desteği önemli ölçüde verebildiğimizi göstermektedir. Farklılık olgusu içinde çok önemli bir özellik olarak ortaya çıkan ulaşılabilirlik bütün hedeflerimiz içinde yer alan etkin bir unsur olarak ayrıca ortaya çıkmaktadır.

Türk Nippon Sigorta olarak, sadece üretim hedefine odaklı rekabet stratejisinin uzun vadede sürdürülemez olduğu gerçeğinden yola çıkarak; Şirket olarak uygulamakta olduğumuz dengeli büyüme stratejimizle sektörden ayrışmanın uzun vadede daha verimli sonuçlar doğuracağına inanmaktayız. Oluşturmuş olduğumuz bütün planlar bu düşünce üzerinde yer almaktadır.

Önümüzdeki dönemlerde de amacımız; değerli iş ortaklarımız ile birlikte sigortalılarımıza kaliteli hizmet anlayışımız çerçevesinde hizmet vermeye devam etmek ve en çok tercih edilen sigorta şirketi olarak yeni başarılara imza atmak olacaktır.

Saygılarımla,
Dr. E.Baturalp PAMUKÇU

“Türk Nippon Sigorta ile Mini Onarım” Hizmetinin siz değerli müşterilerimize avantajı!...
Kasko poliçenizde "Türk Nippon Mini Onarım" hizmeti teminatınız var ise, hizmet limitleri kapsamına giren küçük ölçekli hasarlarınızın giderilmesi için, size en yakın AUTO KING Servis Merkezine, kasko poliçeniz ile birlikte, "Hasar Tespiti" yaptırmak

size
en yakın
acenteler

size
en yakın
anlaşmalı
sağlık
kurumları

sigortanızı
yenilemeyi
size biz
hatırlatalım.

TNS Asistans
444 8867

Trafik Sigortası
Teklifi Al


Bilgilendirme


Özel işlemler

Talep ve şikayetleriniz

 

Her Hakkı Türk Nippon Sigorta'ya aittir. © 2013